CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Pracownik porządkowy

October 10, 2018 07:30 - Dam pracę - Jelenia Góra

2100.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Miejsce pracy: JELENIA GÓRA

Zadania:
- wspieranie w bieżących pracach porządkowych
- wykonywanie powierzonych prac
- współpraca w grupie
Wymagania:
-zaangażowanie w pracę
-solidne wykonywanie zadań
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań,
-stabilną pracę
-terminowe i stabilne wynagrodzenie
-kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do15:00
727 00308, 510 015 576 . Jeśli nie odbieramy telefonu prosimy o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem ,,Jelenia Góra - pracownik porządkowy’’.
20748
Ogłoszeń
102
Miast
1315
Użytkowników
310
Zarejestrowanych