Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 6, 2022 01:43 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Robimy profesjonalne usługi rolne jak i administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie produkowane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w zakresie frachtu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju albo ściąganie zza krawędzi do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.