Ślusarz\spawacz

December 4, 2022 01:21 - Dam pracę - WROCŁAW
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Naprawa Kontenerów MorskichFirma SEACONEX24 sp. z.o.o., specjalizująca się w naprawach kontenerów morskich, poszukuje pracowników na stanowisko Serwisant kontenerów morskich - Ślusarz.

Zakres obowiązków:• wykonywanie prac ślusarskich (90%) i spawalniczych (10%), z możliwością przyuczenia .Wymagania:• zaangażowanie do pracy

• zdolności manualne oraz dokładnośćKandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:• stabilną i dobrą pracę

• umowę o pracę

• możliwość wyjazdów służbowych na serwis kontenerów - delegacje zagraniczne (Niemcy,

Holandia)

• zapewnienie zakwaterowania

• odzież ochronną

• możliwość zdobycia doświadczenia w naprawach kontenerów.

Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 5L oraz w Gdyni przy ul. Hutnicza 20 F.Wynagrodzenie za pracę uzależnione jest od posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Zapraszamy również młode osoby po szkołach, chcące przyuczyć się w zawodzie.Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zamieszczenie w CV dodatkowych informacji w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zdjęcia (wizerunku) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych informacji.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest SEACONEX24 Sp.z o o z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ząbkowickiej 13.

Posiada Pani /Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO;

Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych;

Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;

Podanie przez Panią / Pana danych jest warunkiem umownym i jest dobrowolne;

Pracodawca nie może przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający Pani / Pana dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.

KONTAKT:

SEACONEX24 Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 5L

54-517 Wrocław

Tel: 600 108 050
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.