CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Jeleniej Góry i okolicy

Grupa mobilna Jelenia Góra i okolice

October 9, 2019 08:23 - Dam pracę - Jelenia Góra

3800.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953), będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się usługami porządkowo-czystościowymi - poszukuje:

Osób sprzątających do grupy mobilnej

Godziny pracy: 4:00-12:00 od poniedziałku do piątku

Obowiązki:

- doczyszczanie powierzchni

- ścieranie kurzu

- usuwanie zabrudzeń z przeszkleń

- obsługa maszyn szorująco- czyszczących

Wymagania:

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszone są o:

- kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 510-015-576 , 510-013-508

Po godzinie 16 prosimy o kontakt pod nr teleronu: 71 711 0 144

Prosimy o dopisanie klauzuli

"Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu