Komisjoner / Order Picker (m, ż, r) Niemcy, Schleiz - od zaraz! OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 1, 2022 03:54 - Praca - Schleiz
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Komisjoner / Order Picker (m, ż, r) Niemcy, Schleiz - od zaraz!
Miejsce pracy: Schleiz
NR oferty: 469045

Obowiązki
- komisjonowanie zamówień ze skanerem
- prace magazynowe
- czytanie i prowadzenie dokumentacji wysyłkowej

Wymagania
- zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy za granicą
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- mile widziane własne auto
- uprawnienia na wózki widłowe (pomagamy zdobyć!)
- podstawy języka niemieckeigo

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie 9,90 euro brutto + doddatki zmianowe i branżowe
- bardzo dobre warunki zakwaterowania, pokrywamy część kosztów
- opieka polskiego koordynatora
- praca dla par
- możliwość kursu na operatora wózka widłowego
- niemiecka umowa o pracę

Kontakt w języku polskim:
Agnieszka
Telefon: (0049) 37 41 / 14 85 20
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu