Grupa mobilna- brygadzista sprzątający OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 02:46 - Dam pracę - Jelenia Góra
3800.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953), będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się usługami porządkowo-czystościowymi - poszukuje:

Osób sprzątających do grupy mobilnej

Godziny pracy: 2:00-10:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie,
-umowę o pracę

Zadania:
-kierowanie autem służbowym,
- doczyszczanie sklepów,
- sprzątanie terenu zewnętrznego,
-sprzątanie wiatrołapu,
- mycie kas oraz pieca do opiekania

Wymagania:
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszone są o:
- kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 510-015-576
Po godzinie 16 prosimy o kontakt pod nr teleronu: 71 711 0 144
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu