Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi remontowe i budowlane

ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA Z WIRUSÓW BAKTERII TECHNOLOGIA Z USA HYDROKSYL OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 5, 2020 13:13 - Usługi remontowe i budowlane - Rybnik
1.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom bezwzględnego utrzymania higieny na absolutnie najwyższym poziomie chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą mojej firmy na ozonowanie oraz hydroksylowanie pomieszczeń.

Ozonowanie to bezpieczna procedura dezynfekcji przestrzeni zamkniętych bez użycia środków chemicznych. W 100% skuteczny i pewny. Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, jednocześnie pozostając całkowicie niegroźny dla ludzi i zwierząt. Dodatkowo jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy od chloru.

Użycie hydroksylu jest tak samo skuteczne jak ozonowanie, chociaż wymaga więcej czasu oraz zachowania większej wilgotności pomieszczeń oczyszczanych. Ma za to ogromny atut - nie wymaga opuszczania pomieszczeń oczyszczanych przez ludzi i zwierzęta, stanowi więc doskonałą alternatywę do biur, urzędów czy szkół i przedszkoli.

Nasze usługi zalecamy wszędzie tam, gdzie człowiek chce oczyścić przestrzeń wokół siebie. W obecnej sytuacji polecamy wyjałowić otoczenie - unicestwić groźne dla ludzi i zwierząt bakterie i/lub wirusy- równolegle całkowicie pozbyć się brzydkich zapachów.

Urządzenia, które proponujemy wykorzystać w celu odkażenia wnętrza, wystarczy ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia na 6, 12 lub 24 godziny, następnie dokładnie przewietrzyć wnętrza i cieszyć się komfortem nieskażonego środowiska bez wirusów i bakterii.Serdecznie zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na pytania, oraz przedstawię bardziej szczegółową ofertę.

Wojciech Firla tel. 601 097 401
WWW.HYDROKSYL.PL
WWW.FIRBAU.PL

Firma FIRBAU
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.